Immigration and Employment Services

Nasze serwisy

Poszukiwanie pracodawców dla obcokrajowców i zawieranie kontraktów

Wśród najlepszych dróg do stałego pobytu w Kanadzie jest wiodąca poprzez pracę. Można śmiało powiedzieć, że jest to świetny klucz do kanadyjskich drzwi. Nasze biuro ma wspaniałe doświadczenia w poszukiwaniu odpowiednich pracodawców oraz w zawieraniu z nimi właściwych kontraktów. Reprezentując klientów dbamy nie tylko aby wszystkie formalności były prawidłowo przeprowadzone, ale także, by dawały zadowolenie reprezantowanym przez nas pracownikom. Uzyskujemy to poprzez starania o najlepsze z możliwych warunki pracy i płacy, nie różniące się od kanadyjskich standardów w danych zawodach i w danym rejonie. Pomagamy w sytuacjach konieczności zmiany pracodawcy.

Służymy pomocą w sprowadzaniu rodzin naszych klientów i załatwianiu różnych istotnych formalności związanych z ich pobytem (praca, szkoły, ubezpieczenia itp.). Interweniujemy w przypadku niedotrzymywania umów kontraktowych przez pracodawców i pomagamy w ewentualnej zmianie miejsca pracy. Przygotowujemy wnioski i prowadzimy sprawy związane ze stałym pobytem pracowników „kontraktowych”, jak również z programu Provincial Nominee. Wykorzystujemy doskonałą metodę przezentacji pracowników drogą internetową.


Poszukiwanie odpowiednich kierunków studiów

Jedną z dróg stanowiących ważny etap w staraniach o pobyt stały jest droga wiodąca poprzez studia. Korzysta z niej tysiące ludzi, szczególnie młodych, nie będących w stanie wykazać się stażem pracy i zdobytymi w niej doświadczeniami.

Ponieważ studia w Kanadzie są dla obcokrajowców

dwa razy droższe niż dla stałych rezydentów, dlatego doradzamy i pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Również i na tym polu posiadamy bardzo dobre doświadczenie oraz efekty. Każdemu z naszych klientów możemy pomóc przejść tą drogą aż do obywatelstwa.

strona 1 2 3

Pic 2
Pic 1